Прем’єрка Данії отримала небажану пораду після візиту до Києва
Фото: Метте Фредеріксен/ Reuters/Ritzau Scanpix/Emil Helms
Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен після повернення з Києва показала повідомлення від невідомого, який назвався пластичним хірургом і запропонував їй «виправити» плямку на носі. У відповідь вона заявила, що задоволена своєю зовнішністю і не хоче отримувати подібні поради. Про це Фредеріксен розповіла в Instagram.
«Останнє, що я чула, коли ми вчора виїжджали з Києва, – це сигнал повітряної тривоги. Війна триває в Європі. А одним із перших повідомлень, які я побачила, повернувшись до Данії, було це», – написала прем’єрка та оприлюднила скриншоти.

Фредеріксен також розповіла, що за роки публічної діяльності неодноразово отримувала коментарі про свої зуби, волосся, ніс і поради зробити ботокс.
«Я не втручаюся в те, що інші люди роблять зі своєю зовнішністю. Сама я цілком нормально ставлюся до свого тіла. До такого, яким воно є, коли ти жінка і наближаєшся до 50 років», – зазначила вона.
Прем’єрка додала, що люди, які мають можливість звернутися до неї напряму, могли б використати її для розмови про важливіші речі.
«Якщо вже ви вирішили мені написати, то сподіваюся, що ви використаєте свою можливість висловитися про щось більш важливе. А не про мій ніс», – заявила Фредеріксен.
Від пропозиції невідомого вона відмовилася та висловила підтримку людям, яким доводиться регулярно чути критику через власну зовнішність.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський оприлюднив вітання Трампа з нагоди Дня Незалежності»
Общество «Ігор Гулий: незалежність - це також про здатність бути поруч і підтримувати одне одного»
Происшествия «Дива трапляються: представляємо офіційний трейлер сімейної комедії "S Миколай та загублений лист"»
Мир «Замміністра оборони США Колбі відвідає штаб-квартиру НАТО 27 серпня»
Мир «Наводнение в Непале: 53 гражданина Украины считаются пропавшими без вести»
Мир «Ядерна угода Обами відкрила Ірану шлях до зброї»