Венеція протестує проти посла на яхті
Кілька сотень людей у Венеції вийшли з протестом проти посла США Тільмана Фертітти, який прибув до міста на борту своєї шестипалубної супер’яхти, пише Reuters.
Люди вийшли з надувними матрацами та човнами, а також палакатами: «Ніякого місця для мільярдерів», «Венеція — не США», «Ні — американській зарозумілості», «Виборці Трампа — нелегальні мігранти тут», «Більше любові, ніяких війн».
Мільярдер Фертітта, призначений Трампом послом до Італії, нині здійснює подорож італійським півостровом на борту своєї 117-метрової яхти Boardwalk у межах Freedom 250 Coastal Diplomacy Tour, присвяченого 250-річчю незалежності США.
Жителі Венеції давно скаржаться на вплив масового туризму та використання міста для проведення гучних подій, таких як весілля засновника Amazon Джеффа Безоса.
Організатори протестів заявили, що вважають Фертітту представником політики Трампа, яка, на їхню думку, розпалює конфлікти, підтримує військову кампанію Ізраїлю в Газі та посилює світову економічну нестабільність і зростання цін.
Влада міста посилила заходи безпеки через побоювання щодо запланованих демонстрацій, які мають відбутися одночасно з місцевим фестивалем, який приваблює багатьох відвідувачів. Італійський альянс зелених та лівих (AVS) звинуватив уряд у перенаправленні сотень поліціянтів від виконання обов’язків щодо громадської безпеки на роль «охоронців» Фертітти під час його туру Італією.





Происшествия «РФ атаковала портовую инфраструктуру Одесчины, повреждено судно под флагом Маршалловых Островов»
Происшествия «Константин Круглов задержан, его этапируют в одну из самых закрытых тюрем мира»
Мир «Президент Угорщини підписав конституційні зміни, що достроково припиняють його повноваження»
Происшествия «Російські безпілотники атакували пасажирський потяг, людей довозять автобусами»
Киев «27‑річний водій BMW у стані сп’яніння спричинив аварію з жертвами»
Происшествия «Ребрендинг 155‑ї: нове керівництво й обіцянка відновити ім’я»