Вибух під Москвою: У кварталі для військових підірвали автівку, водій загинув
Фото: PrtSc-video
У російській Балашисі, що неподалік Москви, вибухнув автомобіль BMW X3, унаслідок чого загинув водій. Російські слідчі заявляють, що в транспортному засобі міг спрацювати закладений вибуховий пристрій.
Про це повідомляють російські пропагандистські медіа, зокрема ТАСС, а також Telegram-канали, пов’язані з силовими структурами, — Mash, Shot і Baza.
За попередніми даними, вибух стався в момент, коли чоловік сів у авто та запустив двигун. Після детонації транспортний засіб зайнявся. Водія нібито встигли витягти з салону, однак згодом він помер від отриманих травм. Його особу наразі офіційно не встановлено.
Слідчий комітет РФ повідомив, що вибух стався 9 червня близько 5:30 ранку на вулиці Колдунова, яка розташована неподалік вулиці Нестерова. Саме там у 2023 році було підірвано Volkswagen Golf, у якому загинув заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗС РФ, генерал-майор Ярослав Москалик.
Водночас видання «Агентство» зазначає, що мікрорайон Авіаторів у Балашисі в російських медіа раніше описували як район проживання військових пенсіонерів.
Підготував: Сергій Дага





Наука и техника «Увага, шахраї підробили «Дію»: В ІТ-компанії попередили про небезпечну схему»
Спорт «Зинченко рассказал, как застал грабителей у себя дома в Англии»
Политика «Перед саммитом G7 Зеленский провел разговор с Уиткоффом и Кушнером»
Мир «Нестандартный подход Трампа: Патриарх Иерусалимский выступит посредником между Россией и Украиной»
Политика «Україна прагне нормалізувати двосторонні відносини з Будапештом»
Мир «Недалеко от резиденции Путина появилась новая защита от дронов»