Держсекретар США відвідає Рим та Ватикан на тлі конфліктів з Папою та Італією, – ЗМІ
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Державний секретар США Марко Рубіо наступного тижня відвідає Італію та Ватикан після того, як американський президент Дональд Трамп накинувся з критикою на Святий Престол та італійський уряд. Про таке повідомляє газета Corriere della Sera.
Деталі майбутніх візитів
Очікується, що держсекретар здійснить візити у четвер та п’ятницю.
Спершу Рубіо відвідає Ватикан, де, за попередньою інформацією, матиме зустрічі державним секретарем Святого Престолу П’єтром Пароліном.
Після цього посадовець вирушить до Риму, де зустрінеться з міністрами закордонних справ та оборони Італії – Антоніо Таяні та Гвідо Крозетто.
Можлива зустріч Рубіо та Мелоні
Зазначається, що Рубіо також попросив про зустріч з прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні. Особиста зустріч між ними поки що не виключається, але й не підтверджена.
Візит американського високопосадовця відбуватиметься на тлі суттєвого загострення відносин між Вашингтоном та Римом.
Підготував: Сергій Дага





Шоу-биз «В США сообщили о смерти бывшей невесты Владимира Кличко Хейден Панеттьери»
Происшествия «Оккупанты продвинулись на Покровском направлении – DeepState»
Происшествия «Жінку засудили за збирання коноплі на цвинтарі»
Происшествия «Спротив триває: 1635-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Происшествия «На Харківщині 25-річний рибалка загинув від удару струмом»
Политика «К осени я выдвигаю самый масштабный список санкций против РФ с начала войны, – Каллас»