Путін прокоментував загибель Хаменеї та підтримав Іран
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Російський диктатор Володимир Путін уперше прокоментував смерть аятоли Алі Хаменеї після ударів Ізраїлю по Ірану. Про це повідомляють російські медіа.
Зазначається, що Путін надіслав телеграму президенту Ірану Масуду Пезешкіану, у якій висловив підтримку іранському керівництву.
"Президент Росії охарактеризував загибель аятоли Хаменеї як цинічне вбивство з порушенням усіх норм людської моралі та міжнародного права", — цитують заяву російського лідера.
Також Путін заявив, що у Росії Хаменеї пам’ятатимуть як "видатного державного діяча", який "зробив величезний внесок у розвиток відносин" між Москвою та Тегераном. Він висловив співчуття родині загиблого, а також уряду і народу Ірану.
BAGNET нагадує, 28 лютого Ізраїль розпочав операцію з бомбардування Тегерана у межах спільної кампанії зі США. Згодом президент США Дональд Трамп підтвердив смерть верховного лідера Ірану.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Трамп пояснив мету масштабної бойової операції проти Ірану»
Мир «Українці легко інтегруються до чеського суспільства, - опитування»
Происшествия «Дніпропетровщина зазнала масованої атаки ворога»
Происшествия «Скандальна екс-регіоналка Зінаїда Кубар саме зараз «патріотично» проводить час у Лондоні»
Мир «В США ставят под сомнение полномочия Трампа начинать новые удары по Ирану без согласия Конгресса»
Мир «В МИД Китая раскритиковали военные действия США и Израиля против Ирана, – Bloomberg»