Навроцький: Польща "як мало хто інший" усвідомлює загрозу з боку РФ
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що Росія не припинить агресивну політику навіть після завершення війни проти України, а також виступив із критикою низки напрямів політики Євросоюзу, повідомляє Euronews.
Під час зустрічі з представниками дипломатичного корпусу Навроцький зазначив, що виступає проти Європейської "Зеленої угоди", торговельної угоди Mercosur, посилення централізації в ЄС та чинної міграційної політики. Водночас він підкреслив свою підтримку європейської інтеграції, заявивши про прагнення бачити "сильну Польщу в здоровому Європейському Союзі".
За словами президента, Польща має відігравати провідну роль у реформуванні ЄС, об’єднуючи країни, які не погоджуються з нинішнім курсом, але водночас підтримують саму ідею спільної Європи.
Окрему увагу Навроцький приділив темі безпеки, заявивши про загрозу з боку "російського імперіалізму". Він наголосив, що, окрім репресій проти власного населення, Росія прагне територіального розширення, вдається до масових убивств і завдає ударів по цивільній інфраструктурі, зокрема лікарнях і школах.
Президент Польщі підкреслив, що його країна, яка століттями межує з Росією, особливо добре усвідомлює небезпеку, яку становить Москва. За його словами, Кремль не відмовиться від подальшої експансії навіть після завершення бойових дій в Україні, а стримати Росію можливо лише шляхом посилення обороноздатності союзників і збереження єдності.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «На Донеччині полк "Скеля" взяв під контроль село Міньківка»
Мир «Іран відхилив мирну пропозицію США й назвав умови надмірними»
Мир «Швеция предупреждает о рисках эскалации войны с Ираном и её влиянии на помощь Украине»
Политика «Україна закликає ЮНЕСКО відреагувати на удар по Львову»
Политика «Израиль продолжает наносить удары по Ирану и Ливану»
Происшествия «На Алеї захисників з’явився знак пам’яті для воїнів Служби безпеки України»