У Лондоні вдруге затримали резонансного сексуального злочинця: його помилково випустили
Фото: Скриншот із відео з камер відеоспостереження
У Лондоні поліція повторно затримала шукача притулку Хадуша Герберсласіе Кебату, засудженого за сексуальне насильство проти дитини, якого раніше помилково звільнили з-під варти. Про інцидент повідомило агентство Associated Press.
Затримання відбулося в районі Фінсбері-парку на півночі британської столиці. Прем’єр-міністр Кір Стармер заявив, що чоловіка депортують "якнайшвидше".
У вересні Кебату засудили до 12 місяців ув’язнення за двома статтями — сексуальне насильство та замах на сексуальне насильство.
Слідство встановило, що чоловік спершу домагався жінки, яка допомагала йому скласти резюме, а згодом намагався поцілувати її. Коли вона побачила, що Кебату торкається 14-річної дівчинки, то звернулася до поліції.
Інциденти сталися через кілька днів після його прибуття до Великої Британії на невеликому човні. Як шукач притулку він проживав у готелі в місті Еппінг.
Під час судового розгляду чоловік заперечував провину, заявивши, що на батьківщині працював учителем. Його справа викликала широкий резонанс у країні, а нещодавнє звільнення з в’язниці, як з’ясувалося, сталося через "людську помилку".
За даними британських ЗМІ, Кебату навіть чотири рази намагався самостійно повернутися до в’язниці, однак охоронці його не впустили. У цей час поліція продовжувала розшуки та закликала чоловіка добровільно здатися.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Наслідки нічної атаки: у Фастові росіяни знищили вокзал (фото)»
Политика «Президент Чехії застеріг Захід від будь-яких поступок Росії та порівняв ситуацію з 1938 роком»
Спорт «Українські фігуристи Підгайна і Коваль - призери юніорського Гран-прі»
Экономика «Украина заморозила активы приднестровского олигарха Виктора Гушана за связи с ВПК России»
Происшествия «У Харківській області ворог знову влучив по греблі Печенізького водосховища»
Политика «Я трохи розчарований, що Зеленський ще не прочитав мирну пропозицію, – Трамп»