Пасажир літака нікуди не полетів через власний невдалий жарт
43-річного чоловіка не пустили на рейс в аеропорту Франкфурта-на-Майні після того, як він сказав, що нібито проніс із собою бомбу, повідомила поліція Франкфурта-на-Майні.
Під час перевірки на контрольно-пропускному пункті аеропорту Франкфурта-на-Майні співробітники служби безпеки виявили в 43-річного пасажира термочашку.
На питання, що в чашці, чоловік відповів: "Бомба". Але коли йому пояснили наслідки цих слів, він сказав, що пожартував, а в термочашці було просто пиво.
"Подальша експертиза підтвердила, що контейнер і його вміст нешкідливі. Тим не менш, заява мала для німця серйозні наслідки. Через його погрози чоловікові заборонили виліт до Анталії", – ідеться в повідомленні.
Поліція також почала проти чоловіка попереднє провадження за порушення громадського порядку шляхом погроз вчинення кримінальних злочинів.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Іран відхилив мирну пропозицію США й назвав умови надмірними»
Политика «Туск и Навроцкий обменялись резкими заявлениями из‑за визита президента в Венгрию»
Происшествия «Оккупанты разрушили плотину на Донбассе, водоснабжение под угрозой»
Политика «Переговорники прозвітували Зеленському про підсумки візиту до США»
Политика «Тегеран погодився ніколи не створювати ядерну зброю, – Трамп»
Происшествия «Обвинувачений у вбивстві Парубія заявив, що його обікрали»