У найближчому оточенні Путіна розпочалися відставки
Фото: Дмитро Козак / © Associated Press
Заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак подав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це повідомили російські медіа.
За їхніми даними, Козак, який є давнім соратником Володимира Путіна ще з 1990-х років, належав до тих чиновників, що виступали проти повномасштабної війни проти України.
Політик розпочав роботу з Путіним у мерії Санкт-Петербурга, а з початку 2000-х років обіймав низку високих посад. З 2008 по 2020 рік він працював віцепрем’єр-міністром рф, а з 2020-го — заступником глави адміністрації президента. Зараз відомо, що Козак планує перейти у бізнес.
Раніше глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що не лише чув про чутки щодо власної відставки, а й сам став ініціатором цього питання.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «На Закарпатті шукають 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси»
Происшествия «Смертельный обгон: В ДТП на Киевщине погибли пять человек»
Происшествия «Серия мощных взрывов прозвучала в Крыму: в Севастополе заявили о полном блекауте»
Политика «24 червня відбудеться саміт лідерів країн E5: говоритимуть про Україну»
Мир «Претендент на пост премьера Британии Бернем поддерживает Украину»
Мир «Вибух на найбільшому заводі з переробки СПГ у Катарі: 13 загиблих, 66 поранених»