Honda представила свій перший легковий міні-електромобіль
Фото: global.honda
Компанія Honda випустила в Японії свій перший легковий міні-електромобіль, покликаний завоювати велику частку ринку компактних моделей, повідомляє NHK.
У компанії-автовиробника розповіли, що легковий міні-електромобіль "N-ONE e:" здатний проїхати 295 км на одній підзарядці.
Його продажі розпочалися вже у п’ятницю, 12 вересня.
Раніше компанія вже представляла подібні малогабаритні електромобілі для комерційного використання. Такі моделі склали понад 30% усіх нових автомобілів, проданих у Японії у 2024 фінансовому році, що закінчився у березні.
Представник Honda розповів, що попит на автомобілі такого типу в Японії залишається стабільним, враховуючи простоту їхнього використання та вузькі дороги в країні.
Зазначається, що великий обсяг ринку компактних автомобілів у Японії приваблює й інших виробників.
Китайський електромобільний гігант BYD планує розпочати продаж міні-електромобілів у Японії в другій половині наступного року.
Як повідомляв BAGNET, німецька компанія BMW презентувала новий спортивний електричний позашляховик iX3.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Оппонент Орбана Мадяр заявил, что планирует переписать конституцию и завершить смену режима»
Политика «Україна може суттєво пришвидшити процес вступу до ЄС, – Качка»
Политика «Россия сочетает блеф о неизбежной победе с ложью о готовности к компромиссам, – постпред Украины при ООН»
Мир «Еврокомиссия приостановила одобрение плана Венгрии в SAFE после блокады кредита Украине»
Экономика «Україна може отримати газ з Мозамбіку»
Происшествия «Прибирання сухої трави закінчилося смертельним інцидентом»