Пхеньян заборонил росіянам відвідувати відкритий для них курорт після візиту Лаврова
Північна Корея тимчасово заборонила іноземцям відвідувати пляжний курорт на сході країни – Вонсан-Кальма, який нещодавно відкрився для туристів.
Про це повідомило Державне туристичне управління КНДР, пише Bloomberg.
Причини такого рішення у Північній Кореї не пояснили. За кілька днів до закриття курорту для іноземців його відвідав міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров.
Під час візиту до Вонсана він провів переговори з Кім Чен Ином на яхті північнокорейського лідера. Лавров пообіцяв “зробити все можливе” для збільшення потоку туристів з Росії до КНДР.
Глава КНДР Кім Чен Ин вважає цей курорт “одним з найбільших успіхів року”. Він особисто інспектував хід будівництва, а поруч із курортом розташована його приватна резиденція.
За даними північнокорейських медіа, комплекс має близько 7000 номерів у готелях і приватних віллах, відкритий аквапарк і аеропорт.
Попри жорсткі санкції, туризм залишається важливим джерелом доходів для режиму Кіма. Після пандемії Північна Корея відкрила кордони лише для обмеженої кількості туристів з Росії.
Всі відвідувачі перебувають під суворим наглядом і можуть зупинятись тільки в спеціально призначених готелях з обмеженим пересуванням країною.
Аналітики припускають, що курорт офіційно відкрили, попри те що будівництво ще не завершено.
Наприклад, програма 38 North на основі супутникових знімків повідомила, що один із найбільших готелів досі не працює – на його даху ще не заповнений басейн, а навколо будівлі майже немає активності.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «СБУ затримала британського інструктора, який може бути причетним до вбивства Ганула, Фаріон та Парубія»
Общество «Особливий статус російської мови в Україні скасовано»
Мир «Парламент Нідерландів виділив для України додаткові гроші»
Политика «Кремль почав нові дезінформаційні кампанії перед переговорами зі США, – Зеленський»
Общество «"Чарівний Експрес" від Укрзалізниці курсуватиме три дні в Києві та Львові»
Мир «Путин избегает разговоров о мире, находя новые причины, чтобы избежать диалога, – МИД Германии»