Трагедія на весіллі: в Індії нареченого вбили на власному торжестві
Ілюстративне фото з відкритих джерел
В Індії родичі нареченої вбили нареченого на власному весіллі через скандал на танцполі. Про це повідомляє News9 Live.
Весільна процесія прибула з села Трилокпур (район Реватипур) у четвер. Спочатку свято та урочистості проходили весело: гості танцювали під гучну музику - все виглядало цілком звичайно.
Після закінчення традиційних ритуалів учасники розпочали церемонію джаймала - обміну гірляндами. У цей час між родичами з обох боків спалахнув конфлікт через музику: одні були незадоволені вибором композиції діджея, інші ж з задоволенням танцювали під неї на танцполі.
Сварка швидко переросла у бійку. Батько нареченого спробував втрутитися і зупинити бійку, але кілька п'яних чоловіків почали бити його палицями.
Наречений Ракеш Рам побачив, що його батька б'ють, і кинувся на допомогу. Тоді один з гостей, як виявилось, - з пістолетом (він є на відео - ред.), вдарив нареченого руків'ям по голові.
Ракеш знепритомнів. Його терміново відвезли до лікарні, потім перевели до травмцентру. Лікарі боролися за його життя, але врятувати не змогли - він помер вночі у п'ятницю, 6 червня, через крововилив у мозок.
Поліції вдалося затримати підозрюваного - молодика на ім'я Вішал. У нього при собі знайшли нелегальний пістолет та патрони. Чоловіка вже заарештували та відправили до в'язниці.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Зеленський прокоментував нічний масований удар РФ»
Происшествия «СБУ підсвітила нафтопроводи агресора і стратегічний вузол перетворився на факел для кремлівських аеропортів»
Происшествия «Правоохоронці Польщі розшукують трьох чоловіків, які напали на українця»
Мир «Спалах у Еболи у Конго становить високий ризик для країни, але глобальна загроза низька, - ВООЗ»
Киев «Виросла кількість жертв ворожої атаки на столицю вночі»
Происшествия «На Куп’янському напрямку дрони ЗСУ ліквідують піхоту ворога біля Кругляківки (відео)»