Губернатор Каліфорнії погрожує Трампу судом
Губернатор Каліфорнії від Демократичної партії Гевін Ньюсом знову натякнув на намір подати до суду на президента Трампа за введення Національної гвардії до штату для придушення заворушень через міграційні рейди, повідомляє CNN і АР.
Губернатор вперше запропонував подати до суду на президента вчора, 9 червня, коли назвав "незаконним, аморальним та неконституційним" розгортанням Національної гвардії.
Цього ранку губернатор заявив, що Трамп "підпалив пожежі та незаконно діяв щодо федералізації Національної гвардії", коли підписав меморандум про введення цих військових.
"Наказ, який він підписав, стосується не лише Каліфорнії. Він дозволить йому поїхати до будь-якого штату та робити те саме. Ми подаємо на нього до суду", – написав він у дописі на X.
Міжнародна профспілка працівників сфери послуг заявила, що мітинг буде у Гранд-парку в центрі Лос-Анджелеса на підтримку її президента в Каліфорнії Девіда Уерти, заарештованого під час імміграційних протестів.
Уерту заарештували у п'ятницю, і очікується, що він з'явиться перед судом у понеділок вдень.
Профспілка представляє тисячі двірників, охоронців та інших працівників у Каліфорнії. Група також планує мітинги щонайменше в десятці інших міст, від Денвера до Нью-Йорка.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Трамп заявил, что США уйдут из Ирана "в ближайшее время"»
Политика «В Анкарі зробили заяву на приватну поїздку до Криму»
Здоровье «ВООЗ готується до ядерного інциденту у широкому сенсі»
Политика «Стармер заявив, що найближчим часом проведе зустріч Зеленським»
Происшествия «Спротив триває: 1483-тя доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «Израиль не будет использовать ядерное оружие в войне с Ираном, – Трамп»