У Трампа народився одинадцятий онук
Фото: Тіффані з нареченим і батьками
Американська модель та співачка, дочка президента США Дональда Трампа Тіффані народила дитину. Про це вона повідомила у соцмережах, пише Business Insider.
Хлопчика назвали Олександр Трамп Булос, це одинадцятий онук американського президента.

Батько дитини - 28-річний мільярдер Майкл Булос, за якого молодша дочка Трампа вийшла заміж у листопаді 2022 року. Майкл Булос - син заможного вихідця з Лівану, який володіє бізнесом у Нігерії.

Про вагітність Тіффані Трамп повідомив у жовтні 2024 року під час виступу з промовою у Детроїтському економічному клубі.
31-річна Тіффані народилася у шлюбі Дональда Трампа з актрисою Марлою Мейплз, який тривав з 1993 по 1999-й рік. У неї ще є четверо зведених братів і сестер: Дональд Трамп-молодший, Іванка, Ерік і Беррон.
Влітку 2019 року Трамп став дідусем вдесяте - у його сина Еріка та невістки Лари народилася донька Кароліна Дороті. Загалом політик має п'ятьох дітей від трьох дружин.
Раніше BAGNET повідомляв, що гольфіст Тайгер Вудс закрутив роман з колишньою невісткою Трампа - ексдружиною Трампа-молдшого.
Підготував: Сергій Дага





Политика «"Грабеж среди бела дня": В ЕП требуют последствий для Будапешта за изъятие средств "Ощадбанка"»
Происшествия «Мобілізований військовий помер за два тижні після призову: родина вимагає розслідування»
Политика «Різкі заяви Зеленського можуть відштовхнути партнерів, від яких залежить Україна, – Politico»
Экономика «Суд розгляне справу депутата, чиїй дружині за документами автівка коштувала 10 тисяч грн»
Экономика «Послаблення санкцій погано для нас, але для Росії поки що не рятівне коло, - думка»
Происшествия «У ДТП в Обухівському районі загинув еколог Володимир Борейко»