06:17 / 12.05.2025
Мир
Британську зовнішню розвідку MI6 вперше очолить жінка
Фото: Барбара Вудворд
Керівництво британської зовнішньої розвідки MI6 обирає нову главу спецслужби серед трьох жіночих кандидатур. Жінка вперше стане головою MI6, пише The Sunday Times.
Співбесіди з кандидатами на посаду відбулися минулого тижня. Одна з претендентів - постійний представник Великої Британії при ООН Барбара Вудворд. Раніше вона була послом Британії у КНР.
Її кандидатуру критикують за надто приязне ставлення до Китаю, пише газета. Крім того, Вудворд, як вважають, не має досвіду у розвідці.
Два інших кандидати - офіцери MI6. Видання не називає їхніх імен. Чинний голова спецслужби Річард Мур, який обіймає посаду останні п'ять років, піде у відставку восени.
Підготував: Сергій Дага





Наука и техника «Космічна компанія Джеффа Безоса Blue Origin призупинить суборбітальні польоти»
Наука и техника «Ілон Маск заявив про результат перших обмежень "Старлінк" для РФ»
Мир «Сценарій, подібний до венесуельського, може готуватися у США щодо Ірану, - ЗМІ»
Мир «У римській базиліці знайшли “небесну версію” Джорджі Мелоні»
Происшествия «У Вінниці невідомий чоловік стріляв у групу оповіщення ТЦК»
Мир «"Золотий квартал": У Дубаї збудують першу у світі вулицю з 1000 магазинів з продажу ювелірних виробів»