Донька Пугачової планує судитися з Латвією через те, що її "творчість – поза політикою"
Російська співачка Крістіна Орбакайте написала на своїй сторінці в Instagram,що латвійська заборона – не просто рішення проти артиста, "але і порушення міжнародних норм і принципів, на яких будується сучасний світ".
"Я все життя присвятила сцені. Моя творчість – поза політикою. Я ніколи не підтримувала і не брала участі в політичних конфліктах. Я завжди говорила мовою музики, театру і мистецтва", – заявила Орбакайте.
Вона сказала, що "мистецтво не знає кордонів, а музика – не зброя".
"Я не маю наміру здаватися і буду відстоювати своє право в судовому порядку виступати перед своєю аудиторією. Це питання не тільки особистої справедливості, але й принципу: у мистецтва не повинно бути кордонів", – написала співачка.
Російська співачка Крістіна Орбакайте і сербсько-хорватський музикант Горан Брегович були включені до списку небажаних осіб і їм заборонили в'їзд до Латвії.
Обидва ці музиканти планували влітку 2025 року виступати в країні.
Міністр внутрішніх справ Латвії Ріхардс Козловскіс пояснив рішення включити обох музикантів до "чорного списку" побоюваннями з боку спецслужб.
Орбакайте після окупації Росією Криму давала концерти на півострові. Вона також брала участь у різних пропагандистських заходах Росії.
Нещодавно у Литві обурилися через запланований на 31 травня у Вільнюсі концерт Крістіни Орбакайте.
Згодом литовський прем'єр Гінтаутас Палуцкас заявив, що організаторам заходу слід поставити співачці запитання про її політичні погляди.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «В Україні 26 липня переважно без опадів, вдень прогріє до 29°»
Мир «Уряд України не займається проблемами українців у США, а самі вони не змогли об’єднатися для захисту своїх прав»
Политика «Бернем во время встречи с Зеленским планирует объявить о передаче Украине технологии Stone Cloak»
Происшествия «Україна пропонувала передати Білорусі затриману шпигунку Кардаш»
Происшествия «Держетнополітики винесла Почаївській лаврі припис через зв'язки з РПЦ»
Происшествия «Удар по «АТБ» у Чернігові: розвідка назвала російську бригаду, що запустила дрон»