Трамп і Байден обмінялися думками одне про одного
Байден розкритикував адміністрацію Трампа щодо соціального страхування, а Трам, увідповідь, назвав свого попередника «сонним Джо».
Свою відповідь Трамп опублікував у власній соцмережі Truth Social, де вкотре назвав Байдена «найгіршим президентом в історії Сполучених Штатів», розкритикувавши його за імміграційну політику.
За словами Трампа, той «дозволив мільйонам і мільйонам злочинців, серед яких багато вбивць, наркоторговців і людей, випущених з в’язниць та психіатричних установ по всьому світу, увійти в нашу країну через її дуже небезпечний і погано продуманий відкритий кордон».
Тож тепер «вигнати» їх — це, мовляв, його робота, каже Трамп: «Ось чому мене обрали. Зробімо Америку знову великою!»
У своїй промові на національній конференції адвокатів, радників і представників людей з інвалідністю в Чикаго Байден заявив, що масштабне скорочення залишило людей невпевненими, чи отримають вони свої виплати. Управління соціального страхування США вже скоротило тисячі співробітників і, як очікується, звільнить ще тисячі.
Підготувала: Ніна Петрович





Наука и техника «Нідерландська компанія та німецький концерн прискорюють розробку ракети RUTA Block 3 із дальністю 2 тис. км.»
Мир «Трамп опублікував серію АІ-постів з прибульцями»
Политика «Пентагон планирует уменьшить военные обязательства США в рамках НАТО»
Политика «Новий поворот у справі "Мідас": Міндіч подав позов проти Зеленського»
Происшествия «У Черкаській області розслідують конфлікт між ТЦК і ветераном з ампутацією»
Мир «Над Эстонией впервые сбили ударный украинский беспилотник»