Литовські митники виявили потужний дрон у поїзді, що прямував з Калінінградської області
Фото: delfi.lt
Литовські митники виявили потужний дрон DJI Matrice 350 RTK у поїзді, що прямував з російської Калінінградської області. Про це повідомляє Delfi.
Литовські митники розповіли, що 23 березня оглядали поїзд із Калінінградської області на залізничному посту Кібартай. Під час огляду у ньому виявили безпілотник DJI Matrice 350 RTK.
Як стверджують митники, цей тип безпілотних літальних апаратів активно застосовується у війні в Україні.
Митники затримали вантаж за підозрою в порушенні правил перевезення військової техніки та товарів, що підпадають під санкції Євросоюзу.
Наразі уточнюються код, вартість, призначення, параметри товару, місця виготовлення комплектуючих тощо затриманого товару.
Литовська митниця вказала, що безпілотник відправила з Калінінградської області до Санкт-Петербурга російська комерційна компанія, яка займається управлінням системами безпілотних авіаційних комплексів, а також обслуговує державні структури.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Надзиратель чешской тюрьмы может быть виновен в смерти украинца, – СМИ»
Мир «Садик Хан заявил о дезинформационной атаке на Лондон со стороны России и движения MAGA»
Спорт «Чемпіонат світу-2026 з хокею: Збірна Фінляндії в овертаймі обіграли команду Швейцарії»
Мир «Нова Зеландія «живе за рахунок американських військових», – Гегсет»
Происшествия «ДТП на Миколаївщині: позашляховик злетів із мосту в річку, постраждали п'ятеро дітей»
Политика «Украинских мужчин могут исключить из программы защиты ЕС, – СМИ»