20:16 / 28.03.2025
Мир
Британський король потрапив до лікарні
Чарльза III госпіталізували до шпиталю, через лікування онкології, повідомили в Associated Press.
“Його величність повернувся в Кларенс-хаус, і як запобіжний захід, за порадою лікаря, завтрашню щоденникову програму також буде перенесено. Його величність хотів би перепросити перед тими, хто в результаті цього може зазнати незручності або розчарування”, – повідомляє Букінгемський палац.
За станом здоров’я короля уважно стежили з початку минулого року, коли він оголосив, що у нього діагностували рак. 76-річний Чарльз відійшов від громадських обов’язків приблизно на три місяці, але продовжував виконувати державні обов’язки, такі як перегляд урядових документів і зустрічі з прем’єр-міністром.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Кремль очікує від української сторони рішень, спрямованих не на тимчасове припинення вогню, а на досягнення "миру", – Пєсков»
Происшествия «Оккупанты сбросили авиабомбу на Краматорск: есть погибшие и ранене, повреждено более 30 гражданских объектов»
Происшествия «Силах оборони Півдня зупинили штурм в Малій Токмаці на Запоріжжі»
Политика «Президент США пригрозил уничтожением нефтяных объектов Ирана, потребовав соглашения и доступа к проливу»
Происшествия «Дым от пожара в Усть‑Луге может дойти до Эстонии, но серьезной угрозы для здоровья нет»
Мир «Трамп з нетерпінням чекає на зустріч із Лукашенком»