Панамський канал спростував заяву про звільнення кораблів американського уряду від оплати за транзит
Адміністрація Панамського каналу у відповідь на заяву Держдепартаменту США про звільнення кораблів і суден американського уряду від оплати за транзит цим каналом повідомила, що не вносила змін у відповідні тарифи, й вони залишаються чинними.
Про це йдеться в заяві адміністрації в мережі Х.
«У відповідь на заяву, опубліковану Державним департаментом США, адміністрація Панамського каналу, яка уповноважена встановлювати збори за прохід кораблів і суден, повідомляє, що не вносила до них жодних змін», - зазначається в заяві.
Водночас у ній наголошується на готовності обговорювати з американською стороною пов’язані з оплатою питання.
«З повною відповідальністю Адміністрація Панамського каналу, як вона уже зазначала, готова налагодити діалог із відповідними офіційними особами Сполучених Штатів щодо транзиту військових кораблів цієї країни», – відповіли в адміністрації каналу.
Адміністрація Панамського каналу є автономним агентством, підпорядкованим уряду Панами й уповноваженим здійснювати управління цим важливим для світового мореплавства водним шляхом.
Нагадаємо, що Держдепартамент США повідомив, що уряд Панами погодився звільнити кораблі та судна, які належать уряду Сполучених Штатів, від сплати зборів за прохід Панамським каналом.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Главы немецкого и российского разведок провели телефонный разговор, – WDR»
Мир «У Норвегії працюють над планами евакуації населення з районів поблизу кордону з РФ»
Происшествия «Польща почне розкопки на Рівненщині весною»
Мир «У Нігерії терорист підірвав себе у мечеті: п'ятеро загиблих, 35 поранених»
Мир «В Еквадорі наркоторговці використовували сімейний бізнес президента для контрабанди кокаїну»
Спорт «Усик возглавил ТОП–10 рейтинга P4P журнала The Ring»