18:53 / 05.11.2024
Мир
У США уже порахували першу виборчу дільницю, - нардеп
Ілюстративне фото з відкритих джерел/Dixville Notch
У штаті Нью-Гемпшир, у населеному пункті Діксвіл Ноч (Dixville Notch) відкривають дільницю опівночі і незадовго зачиняють, оскільки там є шість виборців, розповів нардеп Олексій Гончаренко.
Він пояснив певну особливість, - там було четверо задекларованих республіканців і двоє виборців, які ніяк себе не декларували. Отож, очевидно, що серед виборців задекларовані респцбліканці, або хтось один з них, віддали голоси Камалі Гарріс. Адже результат 3:3.
З цієї ситуації досвідчений у міжнародній політиці Олексій Гончаренко робить висновок, що не усі республіканці голосуватимуть за Трампа. Очевидно, що і не всі демократи можуть підтримати Гарріс.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Рашисти намагаються стерти пам'ять про українців та корінні народи з Кримом, крадучи історичні артефакти»
Политика «Переговоры в Берлине: Европейские лидеры намерены закрепять поддержку Украины»
Политика «Китайський завод купив нафту РФ зі знижкою $7–8 за барель – рекорд 2025 року»
Мир «Кремль розкритикував заяву Рютте про підготовку до війни з Росією»
Мир «У Польщі виявили уламки дрона біля білоруського кордону»
Мир «Чеську організацію зі збору коштів на дрони для України підозрюють у шахрайстві, – ЗМІ»