Польська влада вважає, що скоро знову буде хвиля українців-біженців
У Люблінському воєводстві Польщі готуються приймати нову хвилю біженців з України і влада а підготувала списки волонтерів, які у 2022 році допомагали українцям і яких можуть залучити в разі потреби.
Як сказав генеральний консул України в Любліні Олег Куць у коментарі "Радіо Свобода", перед зимою у воєводстві опрацьовують різні сценарії. Разом з тим запровадили "високий рівень готовності".
"У цьому списку кілька сотень волонтерів, яких за потреби зберуть і залучать до допомоги. Є чітке розуміння, хто буде чим займатися, хто буде працювати на кордоні, хто на вокзалі", - сказав дипломат.
Однак, за його словами, поки немає передумов очікувати нової хвилі біженців з України. Багато чого буде залежати від кількох чинників, зокрема від російських атак на енергетичну інфраструктуру і ситуації на фронті.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Передвиборчий маневр: прем’єр Орбан просить підписати петицію «проти війни» та вимог Зеленського»
Происшествия «Росіяни тікають з АЕС «Бушер» в Ірані»
Общество «СБУ вдруге за тиждень атакувала дронами нафтовий термінал «Усть-Луга» в Лєнінґрадській області»
Политика «Фицо грозит сорвать санкции ЕС, требуя возобновить транзит нефти по «Дружбе»»
Мир «В Угорщині опублікували допит IT-фахівця опозиції, який заявив про "вербування Україною"»
Киев «Смертельна розвага: у Києві на даху потяга загинув підліток, ще двоє отримали опіки»