Литва не буде депортувати українських чоловіків
Прем'єрка Литви Інгріда Шимоніте, коментуючи можливість видачі чоловіків призовного віку Україні, заявила, що її країна не здійснюватиме депортацій, пише LRT.
"Ми не будемо влаштовувати депортацій або шукати українських чоловіків у країні, тому що це було б незаконно", — сказала Шимоніте, додавши, що ЄС гарантував їм захист до березня 2025 року.
Однак, за її словами, якщо Київ доведе, що деякі з них дійсно ухиляються від військової служби, їм може бути відмовлено у наданні посвідки на постійне проживання.
"Ми прагнемо допомогти Україні, гарантувати, що вона має потенціал для оновлення своїх Збройних Сил, і дати можливість людям, які воювали протягом тривалого часу, відпочити", — сказала Шимоніте.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «У російській колонії помер художник, який зобразив Путіна у вигляді пеніса з георгіївською стрічкою»
Общество «Прогноз синоптика: Дощі та грози з градом зіб'ють спеку в Україні»
Происшествия «НБУ требует компенсаций после изъятия ценностей «Ощадбанка» в Венгрии»
Общество «В ЦЭС исследовали, сколько украинцев живут и работают за границей»
Происшествия «Тед Тернер, творець цілодобових новин, пішов з життя»
Мир «"Крайній захід": У Сингапурі впровадили тілесні покарання для хлопців, які булять інших у школі»