Зросла кількість німців, яким небайдужа доля України
Згідно з результатами опитування RTL/ntv, в Німеччини зросла кількість людей, які підтримують надання Україні крилатих ракет Taurus. Але більшість все одно проти цього.
Місяцями точиться дискусія про те, чи варто Німеччині постачати Україні крилаті ракети Taurus з дальністю в кілька сотень кілометрів.
У квітні 37% громадян Німеччини (порівняно з 28% в березні та 35% в лютому) виступають за таку доставку.
Більшість у 56% (порівняно з 66% в березні та 56% в лютому) продовжує не погоджуватися на постачання Німеччиною Taurus.
Найбільше прихильників постачання ракет серед виборців "Зелених" (63%). Більшість прихильників двох партнерів по коаліції СДПН (52%) і ВДП (63%) відкидають поставку крилатих ракет Taurus, тоді як прихильники опозиційного блоку ХДС/ХСС розділилися в цьому питанні. Прихильники "Альянсу Сари Вагенкнехт" (95%) і "Альтернативи для Німеччини" (87%) все ще категорично відкидають поставку Taurus.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Поки Кремль не змінить вимог до України, його "мирні" пропозиції фальшиві, - ФРН»
Происшествия «Російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, поранено подружжя на Миколаївщині»
Мир «Вищий орган Північної Кореї узаконив ядерну кнопку як "особистий захист" Кіма»
Происшествия «Александровское направление: Силы обороны уничтожают оккупантов еще на подходах к позициям»
Политика «Розмова Зеленського і Путіна не відбудеться «раптово», – Буданов»
Политика «Зеленский сообщил о подготовке первых выплат из пакета ЕС на 90 млрд евро»