19:28 / 17.12.2023
Мир
Понад 60 мігрантів потонули біля Лівії: серед загиблих є діти
Фото: Укрінформ
Понад 60 мігрантів потонули внаслідок корабельної аварії біля узбережжя Лівії. Про це повідомила Міжнародна організація з міграції, пише BBC.
Відомо, що судно вирушило з лівійського міста Зувара з близько 86 людьми на борту, і через високі хвилі човен потонув. 61 мігрант, включаючи дітей, зникли безвісти та вважаються мертвими.
Лівія залишається ключовим пунктом відправлення для мігрантів, які намагаються перетнути Середземне море та потрапити в Європу.
За даними AFP, більшість пасажирів були громадянами Нігерії, Гамбії та інших африканських країн. Міжнародна організація з міграції надає медичну допомогу тим, хто вижив, і 25 осіб направлені до центру утримання неподалік Тріполі.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Після відставки Єрмака військові підрозділи запускають «челендж» із запрошеннями на фронт»
Политика «Адміністрація Трампа без попередження зупинили озброєння для Києва, – The Atlantic»
Политика «Программа PURL: Украина рассчитывает на 5 млрд долл. от НАТО до конца 2025 года»
Общество «З 1 січня 2026 року зростуть виплати родинам загиблих захисників»
Мир «Правительство Италии может отложить принятие декрета о поддержке Украины в 2026 году, – Reuters»
Происшествия «Спротив триває: 1380-та доба протистояння України збройної агресії Росії»