В ООН визнали, що організація паралізована
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш висловив сум із приводу невдачі Ради Безпеки ООН у прийнятті резолюції щодо припинення вогню в секторі Гази. Він зауважив, що організація "паралізована". Про це повідомляє BBC.
Виступаючи на форумі в Катарі, Гутерреш визнав, що авторитет і довіра до організації були серйозно підірвані.
"Я можу пообіцяти, я не здамся", – сказав Гутерреш.
Тим часом директор агентства ООН у справах палестинських біженців (БАПОР) Філіп Лаццаріні заявив про катастрофічну ситуацію в секторі Газа та звинуватив світ у байдужості до страждань палестинців.
"За будь-яким описом, це безперечно найгірша ситуація, яку я коли-небудь бачив. Люди приходять до ООН шукати захисту, але навіть блакитний прапор більше не захищений. У будь-якому випадку ситуація набула катастрофічного характеру", - сказав Лаццаріні і додав, що це "пекло на землі.
Підготував: Сергій Дага





Шоу-биз «Пішов у вічність Чак Норріс — актор і майстер бойових мистецтв»
Происшествия «Угорські спецслужби могли вколоти інкасатору "Ощадбанку" "сироватку правди", – The Guardian»
Спорт «Засновник Благодійного фонду «МІЛА» Олексій Юренко отримав відзнаку від Асоціації футболу Києва»
Политика «США отклонили просьбу Путина остановить обмен разведданными с Украиной, – Politico»
Экономика «Що таке облікова ставка і чому НБУ залишив її на рівні 15%»
Мир «Президент Мадагаскару видав указ, перевірити всіх міністрів на детекторі брехні»