21:12 / 06.12.2023 Мир

Росіяни хочуть знати, коли українці капітулюють

Напередодні анонсованої "прямої лінії" з головним рашистом громадян країни-агресора найбільше цікавить питання, коли і чим закінчиться війна з Україною.

За результатами соцопитування Левада-Центру, 21% росіян хочуть знати, коли закінчиться війна. Серед варіантів цього питання траплялися такі: "Коли буде мир?", "Коли закінчиться СВО?", "Коли переможемо?", "Що роблять, щоб закінчити цю операцію?" і "Коли закінчиться мобілізація?".

Загалом питання щодо війни лідирує з величезним відривом від інших.

8% росіян хочуть запитати про пенсії, про те, коли пенсіонери будуть "жити нормально", про соціальні програми, недоступне житло, погану медицину та освіту.

Ще 7% хвилюють низькі зарплати і питання, коли підніметься рівень життя.

6% хотіли б запитати, коли російський диктатор Володимир Путін піде з влади, як він бачить майбутнє Росії і "як далі жити".

Питання щодо зовнішньої політики та корупції поставили б лише 2% опитаних.

4% не мають питань до Путіна або їх усе влаштовує. 10% росіян ні про що не бажають запитувати диктатора і не дивитимуться "пряму лінію" з ним.

Ще 20% не змогли сформулювати запитання. 

 
 
Інфографіка "Левада-Центру"

Опитування проходило 23-29 листопада за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення обсягом 1 625 осіб віком від 18 років і старше у 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ. Дослідження проводять удома у респондента методом особистого інтерв'ю. Розподіл відповідей наведений у відсотках від загальної кількості.

Підготувала: Ніна Петрович