Африканський союз стане постійним членом групи G-20
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Африканський союз, який наразі є запрошеною міжнародною організацією, отримає такий самий статус, як і Європейський Союз.
Це рішення є частиною процесу, в рамках якого розвинені країни намагаються залучити країни, що розвиваються, зокрема, країни так званого Глобального Півдня, включно з африканськими, до активнішої участі у визначенні міжнародного порядку денного.
Це рішення було прийнято з ініціативи Індії, яка є організатором цьогорічного саміту G20. Нарендра Моді, прем’єр-міністр Індії, заявив, що це рішення є важливим кроком у напрямку більш справедливого та інклюзивного міжнародного порядку.
Крім того, рішення про включення Африканського союзу до G20 є відповіддю на активізацію Росії у регіоні. Росія намагається розширити свій вплив в Африці, зокрема, за рахунок надання військової допомоги та фінансової підтримки. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.
Це рішення має важливе значення для Африки. Воно дасть Африканському союзу більший голос у міжнародних питаннях та допоможе йому в реалізації своїх цілей.
Велика двадцятка, або G20, є міжнародною організацією, до якої входять 20 найбільших економік світу. Членами G20 є:
- Аргентина
- Австралія
- Бразилія
- Канада
- Китай
- Франція
- Німеччина
- Індія
- Індонезія
- Італія
- Японія
- Мексика
- Росія
- Саудівська Аравія
- Південна Африка
- Південна Корея
- Туреччина
- Велика Британія
- Сполучені Штати Америки
G20 була заснована в 1999 році для обговорення глобальних економічних питань. Організація регулярно проводить саміти, на яких керівники держав та урядів обговорюють поточні економічні проблеми та розробляють спільні рішення.
Основні цілі G20:
- Стимулювання глобального економічного зростання та розвитку
- Підтримка міжнародної фінансової стабільності
- Боротьба з бідністю та нерівністю
- Захист навколишнього середовища
G20 є важливою платформою для обговорення глобальних економічних питань. Організація відіграє важливу роль у скоординуванні дій країн для вирішення глобальних проблем.
BAGNET зазначає, що саміт G20 відбувся 9-10 вересня в Делі.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Російська армія імітує наступ на півночі України, – ISW»
Мир «Американський дипломат заявив, що його країна прагне зберегти НАТО»
Политика «У Брюсселі готують план з п’яти пунктів для вступу України до ЄС до 2027 року, – Politico»
Происшествия «За завданням РФ харків’янка труїла українського військового, той не вижив»
Происшествия «Рашисти обстріляли дитячий садок»
Мир «Для жертв педофіла у Франції відкрили окрему "гарячу лінію"»