Словаччина поставить Україні 16 гаубиць Zuzana-2
Словаччина поставить Україні 16 гаубиць Zuzana-2 та налагодить їх виробництво спільно з Україною.
Про це заявила президентка Словаччини Зузана Чапутова, передає Інтерфакс-Україна.
"Ми одна з країн, які допомагали Україні і у військовому плані. Ми надали засоби протиповітряної оборони, ми надали бойові літаки. І співпраця у цій сфері поступово переходить у співпрацю в інших галузях. Нам вдалося підписати контракт на поставку 16 Zuzana в Україну і це відбудеться вже незабаром. Ми розроблятимемо спільно новий тип гаубиць, почнеться спільне виробництво боєприпасів і наші підприємства розмінують територію України", - сказала лідерка Словаччини.
За її словами, "ми потребуємо підтримки та інтенсивної співпраці у сфері інфраструктури і також обговорювали це з міністрами оборони, з міністром закордонних справ та державним секретарем міністерства транспорту".
"Ці питання дуже важливі, розвиток інфраструктури буде корисним як для України, так і для Словаччини", - сказала Чапутова.





Наука и техника «Політ до Місяця: Астронавти місії "Артеміда II" успішно повернувся на Землю (відео)»
Происшествия «Число жертв среди гражданских в Украине в марте выросло почти на 50%, – ООН»
Политика «Париж посилив тиск на Афіни: Греція відмовилась передати Україні винищувачі Mirage, – ЗМІ»
Мир «Позаземні технології під замком, адже США тримають літаючі тарілки у секретних сховищах, - сенатор»
Мир «Американські ВМС розпочинають процес блокування суден в Ормузькій протоці»
Мир «Прем’єр Фінляндії закликав громадян зберігати спокій після виявлення нового дрона»