У злочинця Пригожина силовики відібрали гроші, той заявиви, що то на компенсацію за мертвих "вагнерівців"
Ватажок ПВК "Вагнер" підтвердив, що біля його офісу в Петербурзі російські силовики знайшли коробки з грошима, ЗМІ повідомляють про 4 мільярди рублів.
Росвйське видання Фонтанка раніше повідомило, що у дворі готелю "Трезіні" біля офісу Пригожина виявлено "Газель", набиту коробками з грошима.
За даними видання, під час обшуку готелю "Трезіні", який, як вважається, може бути офісом Євгена Пригожина, співробітників зацікавила біла "Газель", яка не належить нікому з Академічного провулка. Її почали перевіряти на предмет вибухонебезпечних речовин. Коли її розкрили, то побачили коробки, повні грошей.
Пізніше гроші в коробках із "Газелі" перерахували. Там виявилося 4 мільярди рублів готівкою, пише видання.
Після цієї публікації Пригожин опублікував коментар, у якому заявив, що було виявлено не тільки "Газель", а й два автобуси з грошима.
"У мене виявлено не одну "Газель", у мене виявлено "Газель" і два автобусика, в яких лежали гроші, передбачені на видачу заробітної плати, так званої компенсації "вантаж 200" (за вбитих "вагнерівців" – ред.) та інші питання", - сказав Пригожин.
Він також заявив, що ПВК "Вагнер" за 10 років роботи завжди використовувала готівку.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Судді Одеської апеляції відправили 11-річну дитину під обстріли ради 60 хвилин з незнайомою бабусею»
Политика «"Батьківщина" блокує євроінтеграційні закони, а експерти попереджають про корупційні лазівки для влади»
Происшествия «Спротив триває: 1645-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «Зеленський оприлюднив вітання Трампа з нагоди Дня Незалежності»
Происшествия «Дива трапляються: представляємо офіційний трейлер сімейної комедії "S Миколай та загублений лист"»
Мир «Американські підприємства в Україні стали мішенню російських ракет і дронів, - сенатор»