17:00 / 06.06.2023 Мир

ООН на висоті: сьогодні організація відзначає день російської мови і думає про захист планети

Організація Об’єднаних Націй, за кілька годин після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС, опублікувала допис про "День російської мови".

"Вівторок – День російської мови. Слідкуйте за @UnitedNationsRU, щоб бути в курсі новин про роботу ООН російською мовою", – написала організація.

Там навіть додали ілюстрацію "сталого розвитку", очевидно, забувши, що підрив дамби може бути найбільшою техногенною катастрофою цього століття і становити загрозу для тимчасово окупованої Запорізької АЕС. 

Катастрофа, спричинена діями росіян, може вбити тисячі людей і тварин, знищити екосистему. Однак ООН у своїх соцмережах ніяк не прокоментувала події в Україні.

 

 

При цьому ООН ретвітнула публікацію російських представників ООН у Твіттер, у якій йдеться:

"Цілі в галузі сталого розвитку – це загальний заклик до дій щодо викорінення злиднів, захисту планети і забезпечення того, щоб усі люди жили в мирі та процвітанні".

Українці обурилися і почали реагувати на скандальний твіт.

 

 

"Дякую ООН, ви можете, будь ласка, вставити російську мову кудись у цю дірку, щоб зупинити екоцид в Україні?" – написав В’ячеслав Рушник.

"Етична сліпота вашої організації сьогодні досягла нового рівня", – пише Саша Амброз.

"Якщо сьогодні день російської мови, я скажу це російською: идите нах*й!" – додає "Злий Сонях".

 

 

 

Також у мережі з'явилися ціла хвиля мемів про абсурд ООН.

"Росія: запускає ядерні ракети

ООН: сьогодні день кулєбякі" – іронізує режисер Наріман Алієв.

Ось ще трохи пропозицій зі "святами" для ООН:

 

 

 

Поки росіяни з ООН розмірковують про захист планети, російські окупанти зруйнували греблю і машинну залу Каховської ГЕС. Вода йде стрімким потоком і затоплює населені пункти Херсонщини.

Підготувала: Ніна Петрович