21:14 / 29.04.2023
Мир
Секретні документи про Королівський флот Великобританії знайшли в туалеті
Фото: defence-ua.com
Документи з грифом "таємно" про підводний човен HMS Anson Королівського флоту Великобританії знайшли в туалеті пабу в графстві Камбрія. Про це повідомляє The Sun.
За інформацією видання, файли з подробицями про HMS Anson були залишені в пабі мережі Wetherspoons на залізниці Фернес. В документах йшлось про внутрішню роботу атомного підводного човна. Вони використовувалися підводниками, які вивчають, як ізолювати та розгерметизувати елементи її системи.
Представник Королівського флоту зазначив у коментарі виданню, що документи носять "загально-навчальний характер" і не містять секретної інформації. Наразі у флоті проводять службове розслідування з цього приводу.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Україна продовжить роботу разом із партнерами для досягнення миру, – Зеленський»
Политика «США играют ключевую роль в обеспечении Украины разведданными и оружием через Европу, – Рютте»
Политика «Заяви Трампа про "п'ятиденний мир" в Ірані пояснили спробою виграти час і знизити ціни на нафту»
Мир «Брюссель ограничивает доступ Будапешту к секретной информации из-за подозрений в шпионаже в пользу РФ»
Общество «Уряд посилив соцпідтримку переселенців і спростив відновлення допомоги»
Спорт «Румунський нападник ФК "Динамо", який потрапив у скандал через репости роспропаганди, покине клуб, – ЗМІ»