У росії опозиціонера Володимира Кара-Мурзу засудили до 25 років позбавлення волі
Фото: Володимир Кара-Мурза
Московський міський суд засудив опозиційного політика і журналіста Володимира Кара-Мурзу до 25 років колонії суворого режиму.
Кара-Мурзу судили за трьома статтями Кримінального кодексу - про поширення "фейків" про російську армію, про діяльність "небажаної" організації (через співпрацю з фондом "Открытая Россия") та про "державну зраду".
Звинувачення вимагало для політика саме такого покарання - 25 років позбавлення волі.
Покарання призначили шляхом часткового складання термінів - 7 років у справі про "фейки", 3 роки у справі про "небажану" організацію та 18 років у справі про "держзражду".
Слухання проходили у зачиненому режимі через гриф "таємно". Володимир Кара-Мурза відмовився визнати себе винним, повідомляють росЗМІ.
Адвокати обвинуваченого розповідали, що у політика за рік, який він провів під арештом, різко погіршився стан здоров'я, він схуд у СІЗО на 22 кілограми.
У Кара-Мурзи діагностовано полінейропатію нижніх кінцівок - такий діагноз входить до списку захворювань, які перешкоджають відбуванню покарання. Ця хвороба, ймовірно, стала наслідком отруєнь Кара-Мурзи у 2015 та 2017 роках.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Дональд Трамп призвал Украину действовать быстро»
Происшествия «Вовчанський напрямок: Ситуація ускладнилась, росіяни "Солнцепеками" тиснуть на Вільчу, - "Мучной"»
Мир «Тіньовий флот РФ зазнав удару: СБУ уразила танкер у Середземному морі»
Экономика «АМКУ виписав "оздоровчий" штраф інвесткомпанії за санаторії у Поляні»
Политика «Європі доведеться налагодити діалог з Путіним щодо України, – Макрон»
Спорт «Легендарний хокейний клуб "Піттсбург Пінгвінс" продають за 1,7 млрд доларів»