Був мільйонером, а помер у злиднях: чоловік "спустив" за кілька років казкове багатство
Фото: mirror.co.uk
Переможець лотереї Девід Лі Едвардс з Ашленда, американський штат Кентуккі, який виграв у лотерею 27 мільйонів доларів, через п'ять років жив у сараї, вкритому фекаліями. За п'ять років він витратив весь свій виграш, який був одним з найбільших в історії, та помер у боргах. Про це розповідає The Mirror.
Девід Лі Едвардс, який був засудженим злочинцем, виграв 27 мільйонів доларів у лотерею Powerball у серпні 2001 року. Він витратив 3 млн доларів тільки за перші три місяці, а також ще 12 мільйонів доларів у перший рік.

Фото: mirror.co.uk
Зокрема, він одразу одружився зі своєю дівчиною Шоне Меддакс у Малібу, а потім придбав великий маєток за 1,6 млн доларів у закритому комплексі у Палм-Біч-Гарденс, що у Флориді, а також ще один поблизу за 600 тисяч доларів.
Потім мільйонер купив елітні авто, зокрема Dodge Viper за 90 тисяч доларів, Lamborghini Diablo за 200 тисяч доларів та приватний LearJet за 1,9 млн доларів.
Згодом він зрозумів, що такі великі гроші треба примножити через вдалі інвестиції. Девід Лі Едвардс інвестував 4,5 мільйона доларів на компанію зі встановлення оптоволокна та бізнес із виробництва лімузинів.
Також чоловік заплатив 500 тисяч доларів колишній дружині та її чоловікові за опіку над своєю дочкою Тіффані. Водночас він багато грошей витратив на наркотичні речовини.
До 2006 року Едвардс та Меддакс витратили всі гроші. Дружина пішла до іншого, а потім прийняла Девіда у будинку зі своїм новим чоловіком. Згодом вони знайшли колишньому мільйонеру місце у хоспісі. Він заразився гепатитом від використання внутрішньовенних голок. У 2013 році Едвардс помер у віці 58 років з великими боргами.
Підготував: Сергій Дага





Мир «24 загиблих у Києві змусили президента США помітити, що це може завадити миру»
Мир «Повітряна тривога у столиці Фінляндії спричинила затримки транспорту та відкриття магазинів»
Мир «Трамп та Сі погодилися, що Іран ніколи не повинен отримати ядерну зброю»
Мир «Європа більше не може покладатися на США, – Маріо Драгі»
Происшествия «На Андрія Садового напали у центрі Львова»
Мир «Лидер КНР Си Цзиньпин принял приглашение Трампа посетить США»