У Польщі запрацював постійний гарнізон Збройних сил США
Фото: babel.ua
У польському місті Познань створили перший постійний гарнізон Збройних сил США. Про це повідомили у Міністерстві оборони Польщі, пише видання "Бабель".
Від осені 2020 року у військовому таборі в Познані розташоване передове командування пʼятого армійського корпусу армії США. У липні 2022 року табір отримав назву Camp Kosciuszko — на честь Тадеуша Костюшка, який брав участь у війні за незалежність США і у визвольному русі Польщі.
"... свою діяльність розпочинає американський гарнізон. Це добра новина для безпеки Польщі та східного флангу НАТО. Наша співпраця із США — зразкова. Нашою метою є розвиток взаємосумісності з американськими військами", – заявив віцепремʼєр-міністр – міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Співробітник НАБУ міг бути причетний до організації каналу переправлення ухилянтів через держкордон»
Мир «ВМС Эстонии восстановят три корабля и готовят масштабное обновление флота»
Происшествия «Спротив триває: 1585-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «До Верховної Ради внесли законопроєкт про Український національний пантеон»
Происшествия «Армия РФ нанесла 973 удара по 45 населенным пунктам Запорожской области»
Мир «З березня 2027 року Сербія відновить строкову військову службу, – Вучич»