23:25 / 18.03.2023 Мир

Північна Корея загрожує мобілізувати гігантську армію для війни проти США, – ЗМІ

Фото: pixabay.com  

Близько 800 тисяч осіб нібито зголосилися вступити або повторно мобілізуватися до армії КНДР для ведення бойових дій проти США. Заява влади Північної Кореї була оприлюднена агентством Rodong Sinmun.

Відповідна інформація про "добровольців" з'явилася після того, як КНДР здійснила черговий запуск міжконтинентальної балістичної ракети "Хвасон-17" у відповідь на те, що США та Південна Корея продовжують військові навчання на півострові.

"Реальність ясно показує, що небезпека ядерної війни на Корейському півострові переходить з віртуальної фази в практичну. Всі військові навчання, що проводяться США у союзі з маріонетками, є провокаційною репетицією на півночі та попередньою ядерною війною для імітації масштабної війни проти КНДР, і в цьому їх серйозність", - йдеться у повідомленні.

Влада КНДР також обурилася тим, що Захід продовжує вводити щодо диктаторського режиму санкції, які офіційний Пхеньян називає "неетичними та незаконними". Керівництво країни також пообіцяло всіма силами стримувати "безрозсудні військові провокації США та їхніх маріонеток".

"Наші ядерні сили не для реклами. Вони можуть бути використані у будь-який час, якщо це необхідно для виконання священної місії із захисту країни, і мають бути превентивно використані у будь-який час згідно з стратегічним планом, якщо виникне конфлікт із загрозою небезпечної ескалації", - додала влада КНДР у своїй заяві.

Підготував: Сергій Дага