В уряді Сербії закликали запровадити санкції проти рф
Фото: Раді Башта /instagram.com/rade.basta
Міністр економіки Сербії Раде Башта закликав уряд країни ввести санкції проти росії. Про це йдеться у публікації Башта в Instagram.
"Наша країна вже платить величезну ціну за невиконання санкцій проти росії, і це стає нестерпним. Я, як міністр економіки, дивлюся, який тиск чиниться на президента Сербії Александра Вучича, а ми мовчимо, я не можу цього прийняти", - написав він.
Міністр виступив за введення санкцій проти рф.
"Я за введення санкцій проти росії, я підтримую президента Вучича в захисті державних і національних інтересів і абсолютно впевнений у ньому. Ось чому я прошу уряд Сербії і всіх міністрів висловитися з цього питання", - додав він.
BAGNET нагадує, що раніше глава МЗС Сербії заявив, що влада країни може ввести санкції проти рф у разі, якщо такий крок відповідатиме їхнім інтересам.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Прем'єр Болгарії Радєв оголосив про вихід із "Коаліції охочих", яка підтримує Україну»
Мир «Косіняк-Камиш звинуватив "ПіС" у лицемірстві щодо пам’яті про Волинську трагедію»
Экономика «Ратифікація Угоди про ЗВТ з Туреччиною несе ризики для українського легпрому»
Экономика «Відіслати посилку в Америку стане складніше, оскільки "Укрпошта" оновлює процедури»
Происшествия «У Юріївці поранено трьох працівників після удару по службовому автомобілю»
Происшествия «Армия РФ за сутки нанесла 1031 удар по Запорожской области, есть погибший и раненые»