Туреччина побудує сотні тисяч нових будинків для постраждалих від землетрусів, – Ердоган
Фото: Getty Images
Президент Туреччини Реджеп Ердоган оголосив, що в країні планують побудувати понад 300 тисяч будинків для постраждалих від землетрусів. Про це повідомляє видання Anadolu.
"Ми маємо намір завершити будівництво 244 тисяч одиниць житла і 75 тисяч сільських будинків протягом одного року", - зазначив політик.
Ердоган вказав, що землетруси, наслідки яких відчувалися на великій території, спричинили найбільше руйнувань і людських жертв у Хатаї.
"Той факт, що цей землетруси, які називають катастрофою століття, також сталися у дні, коли панували суворі зимові умови, ще більше посилив негативні наслідки", - додав президент.
BAGNET нагадує, вранців 6 лютого Туреччину сколихнули потужні землетруси. Кількість загиблих вже сягнула 47 тисяч.
До слова, збитки від землетрусів оцінюються в 80 мільярдів доларів. Унаслідок підземних поштовхів зруйновано багато будинків.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «НАБУ і САП здатні дістатися до верхівки влади, - Юлія Сірко»
Мир «Пхеньян запустил около 10 баллистических ракет в направлении Японского моря»
Киев «Российская атака на Киев: загорелись склады в Дарницком районе, есть погибший и раненые»
Экономика «Украина с 1 по 18 августа экспортировала 900 тыс. тонн агропродукции»
Происшествия «В Кривом Роге спасатели ищут людей под завалами торгового центра»
Происшествия «У Львові 25-річний чоловік ударив ножем у шию військового ТЦК»