16:35 / 03.02.2023
Мир
Німецький уряд підтведив передачу Україні близько сотні танків
Офіційний представник уряду Штеффен Хебестрайт у п'ятницю підтвердив рішення продати Україні 88 танків Leopard 1, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Spiegel.
У свою чергу, за даними Süddeutsche Zeitung, Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall продати Києву танки Leopard 1 після їх ремонту на загальну суму понад 100 мільйонів євро.
Проблемою є те, що Leopard 1 більше не виробляються, а снаряди для них мають не такий калібр, як для новіших Leopard 2, на поставки яких очікує Україна.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Сценарій, подібний до венесуельського, може готуватися у США щодо Ірану, - ЗМІ»
Происшествия «Біля Криму партизани знищили систему зв'язку деяких окупантів»
Политика «Швеція готує один із найбільших пакетів допомоги Україні»
Происшествия «У Києві викрили аптечні мережі на багаторічній схемі відмивання коштів через фіктивні патенти»
Происшествия «Правоохоронці Житомирщині викрили військових ТЦК, які організували схему ухилення від мобілізації»
Происшествия «В январе враг оккупировал 245 кв. км территории Украины, – DeepState»