Цьогорічне автошоу у Шанхаї пройде без відверто вдітих дівчат-моделей
Організатори мотивували своє рішення "збільшенням вульгарності".
Організатори Auto Shanghai оголосили, що цього року дівчат, що беруть участь в демонстрації автомобілів не буде. Також на автосалоні обмежать присутність дітей.
На початку року китайський уряд висловив невдоволення "збільшенням вульгарності" під час автомобільних виставок. Йшлося про дівчат-моделей, які є невід'ємним атрибутом будь-які автомобільної виставки. В результаті в цьому році на Auto Shanghai 2015 моделей не буде, в той час як дівчата-консультанти одягнені "відповідним чином" не заборонені.
Також організатори автомобільної виставки в Шанхаї вирішили не допускати на захід дітей.
Нагадаємо, що Auto Shanghai 2015 розпочнеться 20 квітня з традиційного дня для преси і завершиться 29 квітня. Виставка організовується раз на два роки, чергуючись з Beijing International Automotive.





Политика «Зеленський про "Дружбу": "Чим це відрізняється від зняття санкцій з РФ?"»
Политика «Зеленський висловив свою думку, чому Путін раптом заговорив про переговори»
Мир «Навроцький виступає за вихід Польщі з Євросоюзу, – Туск»
Происшествия «В Киевской области загорелся ТЦ "Эпицентр": эвакуировали 100 человек»
Политика «В Анкарі зробили заяву на приватну поїздку до Криму»
Мир «Уряд Молдови оголосив екологічну тривогу: названа причина»