Motorola представила смартфон з декількома функціями на основі ШІ
Фото з сайту GSM Arena
Компанія Motorola презентувала смартфон нової серії Signature під назвою Motorola Signature з декількома функціями на основі штучного інтелекту, повідомляє GSM Arena.
Товщина Motorola Signature становить 6,99 мм, а його вага дорівнює 186 грамів.
Пристрій має AMOLED-дисплей (активна матриця на органічних світлодіодах) у 17,3-сантиметра із частотою оновлення екрана у 165 Гц та роздільною здатністю HD+.
Крім цього, смартфон оснащений трьома камерами по 50 Мп на зворотній стороні. Для селфі користувачі зможуть скористатися камерою з 50-мегапіксельним сенсором Sony Lytia 500 з автофокусом.
Signature працює на базі процесора Snapdragon 8 Gen 5, що поєднується з 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X та 1 ТБ внутрішньої пам’яті UFS 4.1.
Також у середині встановлена батарея з ємністю у 5200 міліампер за годину.
Серед іншого, смартфон працює на операційні системі Android 16 та постачається з декількома функціями Moto AI.
Motorola обіцяє сім років оновлень для операційної системи та безпеки пристрою.
Зазначається, що смартфон буде доступний для придбання в кольорах Pantone Carbon та Pantone Martini Olive.
Вартість одного пристрою поки що невідома.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Трагедія у найбільшому цирку світу: Українські акробати впали з 10–метрової висоти»
Мир «США больше не будут финансировать НТЦ в Украине и еще 65 международных организаций»
Политика «Шорт–лист зарубежных политиков Польши возглавил Зеленский»
Политика «Переговори про припинення війни: Зеленський назвав найскладніші пункти майбутньої угоди»
Мир «Берлін здивований: в Ірані знову розганяють протести, хоча "так не можна"»
Мир «"Очень опасные решения": Сийярто раскритиковал итоги встречи "Коалиции желающих"»