Meta розробляє розумні окуляри для спортсменів, навушники та годинник зі ШІ
Фото: Окуляри Oakley
Американська корпорація Meta готує до випуску нову модель розумних окулярів під брендом Oakley, орієнтовану на спортсменів.
Також у планах компанії - створення годинника та навушників з камерами, які будуть використовувати можливості штучного інтелекту (ШІ). Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела всередині компанії.
За даними джерел видання, у 2025 році очікується випуск нових преміальних окулярів від Meta з вбудованим дисплеєм.
Паралельно компанія працює над шоломом доповненої реальності, який планує представити до 2027 року.
У даний час Meta вже продає розумні окуляри Ray-Ban, які можуть робити фотографії, відтворювати музику та приймати дзвінки, а також аналізувати довкілля.
Надалі планується вихід окулярів Ray-Ban на нові ринки та адаптація під технології інших брендів.
Нова версія окулярів Supernova 2 буде орієнтована на велосипедистів та отримає камеру, вбудовану у центр оправи.
У 2025 році у продаж надійдуть окуляри Hypernova з дисплеєм на правій лінзі, завдяки якому він зможе показувати фотографії, повідомлення та працювати з простими програмами.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Спротив триває: 1380-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Политика ««Батьківщина» ініціює відставку уряду та створення коаліційного уряду єдності»
Политика «Трамп о переговорах с Путиным: Он хочет закончить войну против Украины»
Политика «Мирные инициативы: Украина получила приглашение от США для продолжения переговоров»
Мир «Європейські футбольні чиновники оштрафують Україну за банер про терористичну країну»
Общество «Дитячі іграшки можуть містити дуже токсичні речовини, - Держпродспоживслужба»