МЗС представило ШІ-аватара Вікторію, яка коментуватиме консульську інформацію для ЗМІ
Фото: t.me/s/Ukraine_MFA
Міністерство закордонних справ України вперше в історії створило цифрову особу з використанням технологій штучного інтелекту, яка отримала ім'я Вікторія Ші. Ця цифрова особа буде офіційно коментувати консульську інформацію для ЗМІ. Про це повідомило МЗС в соцмережах.
За інформацією від МЗС, Вікторія Ші створена на основі реальної людини — української співачки Розалі Номбре. Виконавиця погодилася виступити в якості прототипу для цифрової особи безоплатно. Команда проєкту зняла та оцифрувала її.
– Важливо зазначити, що консульська представниця та її реальний прототип є двома різними особами, а з офіційними коментарями від імені консульської служби МЗС виступає лише цифрова особа Вікторія Ші, — заявили в МЗС.
"Моє імʼя символізує нашу головну мету — перемогу України, а прізвище — штучний інтелект, який мене створив. Моя робота полягатиме в донесенні до громадськості оперативної та перевіреної інформації консульського департаменту МЗС України", — йдеться у вітальному відеозверненні Вікторії Ші.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «СБУ затримала британського інструктора, який може бути причетним до вбивства Ганула, Фаріон та Парубія»
Общество «Вибіркова сліпота НАЗК: чому Микола Капацина недоторканний, а інші миколаївські депутати — за ґратами»
Мир «Путин заявил о намерении "расширить перечень объектов для ударов", имея в виду портовую инфраструктуру Украины»
Мир «Європа уже готується нападати на росіян, - Грушко»
Мир «Генсек НАТО Рютте пообещал асимметричный ответ на гибридные атаки РФ»
Экономика «Мінфін оцінює потенційний прибуток від експорту зброї в 100 млрд грн»