Літаючі таксі Lilium отримали схвалення на експлуатацію в ЄС (відео)
Фото: lilium.com
Німецька фірма авіатаксі Lilium отримала схвалення регуляторних органів на розробку та експлуатацію своїх електричних транспортних засобів вертикального зльоту та посадки (eVTOL). Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Агентство з авіаційної безпеки Європейського Союзу надало Lilium "Схвалення проєктної організації". Це означає, що тепер компанія матиме право розробляти та експлуатувати свої транспортні засоби.
Схвалення формально підтверджує спроможність фірми розробляти безпечні та якісні літаки. Компанія Lilium намагалася отримати його від ЄС ще з 2017 року.
Транспортні засоби Lilium здебільшого орієнтовані на міжміські поїздки, ніж на перельоти між країнами. Lilium Jet – повністю електричний пристрій вертикального зльоту та посадки, оснащений 36 реактивними двигунами, які дозволяють йому злітати та приземлятися вертикально.
Підготував: Сергій Дага





Спорт «Усик відреагував на офіційний протест Верховена, який він подав після програшу українцю»
Общество «Майже сотня видів тварин може зникнути через війну»
Мир «Мадяр заявив, що усі працюють над поверненням європейських трильйонів»
Общество «Росія витісняє місце населення з ТОТ і заселяє вихідцями з РФ, Азії, Африки та Кавказу, – ГУР»
Происшествия «Справу Тимошенко передали до суду: Обвинуваченій знову загрожує позбавлення волі»
Политика «У Євросоюзі відреагували на погрози РФ бити по Києву системно»