08:11 / 28.11.2023 Наука и техника

Ілон Маск прилетів до Ізраїлю (відео)

Фото: Ілон Маск прилетів до Ізраїлю

Найбагатша людина Ілон Маск прилетів до Ізраїлю. Прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу особисто супроводжує його до кібуцу Кфар-Аза на кордоні з сектором Гази, щоб показали наслідки атаки бойовиків ХАМАСу 7 листопада.

Нагадаємо, раніше Маска звинуватили в антисемітизмі та розміщенні пронацистських публікацій у соцмережі Х.

Ізраїль досяг угоди з американським мільярдером Ілоном Маском про використання в секторі Гази супутникового інтернету Starlink ізраїльськими війсковими. Про це повідомив міністр зв'язку Ізраїлю Кархі.

Маск після прибуття до Ізраїлю опублікував пост у своєму Twitter-акаунті: "Дії говорять більше, ніж слова". Ймовірно, мається на увазі вищезазначена домовленість із Ізраїлем.

Американський техномільярдер 27 листопада зустрінеться з президентом Ізраїлю Ісааком Герцогом і міністром військового кабінету Бенні Ганцем, повідомляє Bloomberg.

За даними канцелярії президента, в рамках візиту, зокрема, планується "дискусія за зачиненими дверима" з представниками сімей заручників, які утримуються в секторі Гази, про "необхідність приборкати онлайн-антисемітизм".

16 листопада Ілон Маск погодився з користувачем цієї соцмережі, який опублікував антисемітський пост. На тлі цього американські компанії Apple, Walt Disney та IBM призупинили рекламу в Twitter.

Після цього Маск заявив, що Twitter пожертвує частину доходів від реклами лікарням Ізраїлю та товариству Червоного Хреста.

Підготував: Сергій Дага