15:28 / 27.04.2023 Наука и техника

У ChatGPT з'явився "режим інкогніто"

Фото: pixabay.com  

З останнім оновленням у ChatGPT з'явилася можливість активувати своєрідний режим інкогніто, в якому не буде зберігатися історія листування з чат-ботом.

Крім того, бесіди, розпочаті в такому режимі, не будуть використовуватися OpenAI для навчання і поліпшення сервісу, передає "УНІАН".

Як пояснюють ЗМІ, на такий крок розробники пішли після підвищеної уваги до того факту, що ChatGPT та інші чат-боти збирають дані сотень мільйонів користувачів для поліпшення і тренування ШІ-моделей.

Напередодні Італія першою в Європі заблокувала ChatGPT, пояснивши це занепокоєнням з приводу обробки персональних даних. У OpenAI при цьому зауважили, що нові функції були додані не через заборону, а після багатомісячних зусиль, спрямованих на те, щоб поставити користувачів "на місце водія" щодо збору даних.

При цьому OpenAI все ще буде зберігати "бесіди" користувачів з ботом протягом 30 днів, щоб відстежувати будь-які зловживання, після чого чати будуть остаточно видалятися.

Крім того, у найближчі місяці в ChatGPT також з'явиться підписка для бізнесу, яка не використовуватиме розмови для навчання ШІ за замовчуванням. Також користувачі отримають розширені можливості з управління особистими даними.

Підготував: Сергій Дага