В Telegram з’явиться багатовіконний режим
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Розробники популярного месенджера "Телеграм" вирішили трішки оновити декстопний варіант. Зокрема, в бета-версії додатку з’явилася можливість відкривати канали і чати в окремих вікнах, повідомляє видання konkurent.ua.
Нововведення побачили в бета-версії Telegram 3.7.6 для Windows и Linux. Щоб отримати доступ до останніх версій, треба зайти в "Просунуті налаштування", активувати кнопку "Встановлювати бета-версії". Далі потрібно оновити і перезапустити додаток.
Далі потрібно активувати багатовіконний режим. Для цього зайдіть в "Настройки", і в розділі "Просунуті настройки" знайти "Експериментальні настройки", і увімкнути опцію "New chat windows by Ctrl+Click".
Щоб скористатися функцією, натисніть лівою кнопкою мишки одночасно з Ctrl по потрібному чату, щоб відкрити його в новому вікні. Так можна створити багатовіконний режим.
Підготував: Сергій Дага





Политика «США та їхні союзники з ЄС досягли спільної угоди щодо гарантій безпеки України, – Рубіо»
Происшествия «Спротив триває: 1437-ма доба протистояння України збройній агресії Росії»
Общество «Комітет ВР рекомендував скасувати візи для іноземних волонтерів на час війни»
Мир «Пекін допомагає Москві виробляти гіперзвукові ракети з ядерними боєголовками, – The Telegraph»
Происшествия «Фіктивна служба: У Львові викрили посадовця ТЦК, який оформив знайомого як військового»
Происшествия «Оккупанты атаковали Вольнянск в Запорожской области: разрушены дома, есть жертвы»