04:40 / 12.10.2019 Спорт

Укрїнська збірна обіграла литовців

Збірна України зробила рішучий крок на шляху до Євро 2020. Наша зюірна перемогла Литву.

Перша гра на полі суперника завершилася перемогою українців – 3:0. Відзначилися Зінченко, Марлос і Малиновський. І ось – гра-відповідь, передає Газета.

Україна лідирує в своїй групі й перемога майже напевно гарантує нам путівку на Євро.

Тим часом стали відомі склади команд:

Україна: П'ятов, Соболь, Матвієнко, Кривцов, Болбат, Степаненко, Марлос, Малиновський, Зінченко, Ярмоленко, Мораес

Литва: Черняускас, Климавичюс, Гірдвайніс, Жулпас, Голубіцкас, Новіковас, Миколюнас, Вербицкас, Андрушкевичус, Воробйов, Лаукжеміс

Лунають гімни команд.

Шевченко експериментує зі складом перед Португалією. Миколенко і Яремчук в запасі.

2 хв. Стрімко починає Україна. Мораес бив головою – над поперечкою.

3 хв. І тут же Марлос повторив трюк Мораеса.

5 хв. Литовці спробували прорватися правим флангом. Міколюнас прострілив у руки П'ятову.

10 хв. Відмінна комбінація України. Зінченко бив після пасу п'ятою, але не влучив у площину. Ех, така нагода!

15 хв. Тиснуть наші, але швидкого голу нема. Нервуємо.

19 хв. А Португалія свого шансу не втрачає. Гол у виконанні Бернарду Сілви у грі з Люксембургом – 1:0.

21 хв. Збиваються на дрібний пас наші. Соболь спробував зіграти по-іншому, але його прорив перервав Черняускас у ефектному стрибку.

26 хв. Голу досі немає, зате є пісня про Путіна. І то добре.

27 хв. Атака двома темпами вдалася нашим, але Ярмоленко не влучив у дальній кут.

29 хв. ГОЛ!!! Малиновський! Нарешті! Прорвався лівим флангом й улупив так, що воротар не мав шансів! 1:0!

34 хв. Ярмоленко! Ну звідки це невезіння? Пройшов своїм флангом, хитнув захисника і лівою пробив у поперечку!

39 хв. Ярмоленко красиво обіграв захисника, прострілив, а Мораес епізод проспав.

45 хв. Гостро атакують наші, але Литва не сиплеться й тримає удар.

Перерва. Могли і більше забивати українці, але дякуємо й за те, що маємо.

46 хв. Другий тайм розпочинають наші. А, значить, потрібний другий гол!

47 хв. Матвієнко віддав м'яч литовцям, а ті ледь не затоптали П'ятова. Минулося.

52 хв. Не можуть віддати ближньому наші. Кудись подівся останній пас.

55 хв. Степаненко отримав жовту картку. Небезпечно грав проти Новіковаса.

57 хв. Штрафний битимуть наші. Збили Ярмоленка на лівому фланзі.

58 хв. ГОЛ!!! Дубль від Малиновського! Поклав у дальній кут, ніби рукою закинув. Черняускас навіть не смикнувся – 2:0.

60 хв. Коноплянка в нас вийшов замість Марлоса. Не вразив форвард "Шахтаря".

64 хв. Ярмоленко залишає поле, а Циганков виходить.

67 хв. Дві хвилини Україна штурмувала ворота Литви. Відбилися прибалтійці.

70 хв. Возили-возили литовців, а потім Коноплянка віддав на Циганкова. Віктор спробував забити ударом скорпіона, але подвиг кращого друга усіх шахтарів Матузалема повторити не вдалося.

73 хв. Сидорчук вийшов замість Степаненка. Береже основу Шева перед Португалією.

77 хв. Заспокоюється потихеньку гра. Литовці роблять заміни. Лаукженас пішов. Він, здається за 77 хвилин і до м'яча не торкнувся.

79 хв. Зінченко!!! Після пасу Соболя бив із 10 метрів у протихід воротарю і не влучив навіть близько.

83 хв. Литовці прорвалися й завдали потужного удару. Але П'ятов – стіна.

87 хв. Коноплянка!! Як казав Коте Махарадзе, пройшов одного-другого, але третього обійти не вдалося. Від себе додамо, що й пробити якісно теж.

90 хв. Три хвилини додав суддя.

Ого. А Чехія виграє вдома в Англії за 5 хв до кінця.

От і все. Суддя свиснув – 2:0. Легкою кров'ю далася перемога. Наші вже одною ногою на Євро.