13:03 / 20.02.2026 Спорт

41-річний голкіпер, який відсидів за вбивство своєї колишньої дівчини, повернувся у футбол

Фото: Бруно Фернандес/Eduardo Viana/Lancepress!

Колишній капітан "Фламенго" Бруно Фернандес, який відсидів термін за вбивство своєї колишньої дівчини, увійшов до заявки клубу "Васко да Гама АС" та зіграє у Кубку Бразилії. Про це повідомляє Globo.

41-річний голкіпер дебютує за свій новий клуб у матчі проти "Вело" у 1/256 фіналу Кубка Бразилії, який відбудеться у ніч проти 20 лютого.

Бруно у 2013 році був засуджений до 22 років ув'язнення за організацію вбивства своєї колишньої дівчини, матері його сина. Тіло дівчини було розчленоване, деякі частини згодували собакам, а інші закопали під бетоном.

У липні 2019 року Бруно був звільнений з в'язниці для відбування частини терміну в рамках "напіввідкритої" програми, в якій він міг працювати або тренуватися вдень, перебуваючи під домашнім арештом вночі. У січні 2023 року футболіста звільнили.

Підготував: Сергій Дага