06:48 / 10.02.2026 Спорт

Ярослава Магучіх виграла турнір у Карлсруе з результатом 2,01 м

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх перемогла на змаганнях у німецькому Карлсруе, які проходили в межах Світового туру. Її результат — 2,01 метра. Про це повідомляє "Суспільне".

У турнірі брали участь сім спортсменок, серед них дві представниці України — Магучіх та Юлія Левченко. Подіум визначився на висоті 1,91 метра, після чого у секторі залишилися лише українки.

На висоті 1,94 метра Магучіх подолала планку з першої спроби, тоді як Левченко — з третьої. Обидві спортсменки взяли 1,96 метра, однак на висоті 1,98 метра Магучіх випередила співвітчизницю.

Переможну висоту 2,01 метра Ярослава подолала з другої спроби. Планка 2,04 метра їй не підкорилася.

Юлія Левченко завершила змагання з результатом 1,96 метра та оновила особистий рекорд сезону. Третьою стала француженка Солен Жикель — 1,88 метра.

Підготував: Сергій Дага